Oaktree Capital’in eş başkanı Howard Marks böyle söyledi CNNMoney Editör Richard Richard Quest Çarşamba günü “Şimdi Piyasalar”

“Savunma suçtan daha önemlidir” dedi Marks, “Pazar Döngüsünde Ustalaşmak: Oranları Sizin Tarafınızdan Almak” yazarı Marks.

Yatırımcıların kamu hizmetlerinden pay almayı ve daha istikrarsız teknoloji stoklarına yatırımlarını azaltmayı düşünmesi gerektiğini söyledi.

Savunma, birkaç nedenden ötürü oyunun adıdır.

Hisse senetleri yükseliyor olsa da, Marks boğa döngüsünün sonuna yaklaşabileceğimiz konusunda uyardı.

“Çık dışarı demiyorum” dedi. “Bugün piyasadan çıkmanın oldukça tehlikeli olduğunu düşünüyorum ve bence para toplamak bir hata olur.” Ancak daha güvenilir hisse senetleri, iklim değişirse yatırımcıları büyük kayıplardan koruyabilir.

Marks ayrıca Çin’le olan ticaret savaşına yatırımcıların dikkatlice adım atmasının bir başka nedeni olarak işaret etti.

“Çin ile bir ticaret savaşımız var, muhtemelen çözülecek, ama raydan çıkabilir” dedi. “Ve eğer raydan çıkarsa, dünya ekonomisi için çok ciddi sonuçları olur.”

CMoney en "Şimdi Piyasalar" akışlar NYSE'den her Çarşamba saat 12:45 ET'de yaşar.
“Şimdi Piyasalar” canlı yayınlar New York Borsası’ndan her Çarşamba saat 12: 45’de ET. CNNMoney’nin iş muhabirleri tarafından düzenlenen 15 dakikalık program, uzmanların incelikli yorumlarını sunuyor.
“Şimdi Pazarlar” ı şurada izleyebilirsiniz: CNNMoney.com/MarketsNow masanızdan veya telefonunuzda veya tabletinizde. Şovu canlı olarak yakalayamıyorsanız, çevrimiçi olarak ve her öğleden sonra gelen kutunuza teslim edilen Markets Now haber bültenine göz atın.Kaynak Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir